Прикраси, гроші, документи на землю: перші фото з маєтку міського голови Бучі

Масові обшуки у чиновників Бучі та Ірпеня тривають у рамках справи Бучанського лісу

Речниця генерального прокурора Лариса Сарган оприлюднила фото знайденого у помешканні міського голови міста Буча під Києвом. Тут слідчі виявили багато коштовностей, нагород та готівки у різних валютах. Біля свого будинку посадовець облаштував теплицю.

Речниця голови ГПУ прокоментувала це так: "Раціональне: 1. Оті всі медальки-ордени відразу радила б чіпляти на маленькі червоні оксамитові подушечки. 2. У тій теплиці в такому гарному саду-лісі огірки чи помідори?"

Раніше свій, уже зовсім не іронічний коментар із цього приводу та низку фото виявлених документів оприлюднив і сам генпрокурор Юрій Луценко. Він написав: "Сьогодні в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за 31 адресою, в тому числі і за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня. Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс-заступнику голови ВР І.Калетнику дісталося 14 га лісових угідь".

Голова ГПУ додав суттєву деталь: "Цікаво, що після того, як ГПУ після Революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому. Дякуючи громадським активістам, народним депутатам та зусиллям правоохоронців, розкраданню за високими парканами покладено край".

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нардеп повідомив, куди подівся міський голова Ірпеня
Наступний матеріал
У Вінниці пройшов "забіг" малюків, які ще не вміють ходити

ГПУ: Вартість незаконно вилученого Бучанського лісу оцінюють у сотні мільйонів гривень

ГПУ: Комуніст Калєтнік гектарами розкрадав Бучанський ліс через сотні підставних осіб

ГПУ: правоохоронці проводять масові обшуки у справі Бучанського лісу

У ГПУ пообіцяли не карати людей, які придбали квартири у незаконних забудовах