МВС: За час "хресної ходи" УПЦ МП відкрито одне кримінальне провадження

З усіма затриманими в процесі "хресної ходи" УПЦ МП було проведено профілактичну роботу – пізніше їх відпустили, заявив речник МВС

За час "хресної ходи" УПЦ МП відкрито одне кримінальне провадження. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив речник МВС України Артем Шевченко.

"У нас є одне кримінальне провадження за статтею 296, частина 4 - хуліганство, але за фактом виявлення муляжів вибухових пристроїв і двох реальних гранат, які були знешкоджені на місці в районі села Капітанівка Києво-Святошинського району ... Зараз розслідується кримінальне провадження з цього приводу", – сказав він.

Речник МВС додав: "Затриманих як таких у нас немає, в нас були люди, які були доправлені до відділків поліції, з ними була проведена профілактична робота ... практично всі були відпущені".

Крім того, Шевченко наголосив на якісній роботі правоохоронних органів, які чітко спрацювали і не допустили можливих провокацій. 

"Те, що таких актів (терактів, провокацій - 5.ua) не було, і доводить, що ці побоювання, ці заходи, які вживали правоохоронці, були абсолютно реальними і небезпідставними, і дії були якісними. Адже всі бачили ту напругу, яка розгорнулася в суспільстві, в соціальних мережах, загалом в медіа і в заявах політиків щодо побоювання з ситуацією безпеки під час цих маршів. Тому те, що вдалося не допустити нічого такого радикального, нічого насильницького і чогось такого надзвичайного – це, на наше переконання, заслуга МВС, в тому числі нас, поліції, Нацгвардії – всіх, хто забезпечував охорону публічного правопорядку".

Нагадаємо, як заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, у МВС нарахували до 11 тис. учасників учорашньої "хресної ходи" УПЦ МП.

Попередній матеріал
Перша спокійна ніч у Красногорівці: бойовики проводять ротацію
Наступний матеріал
"Антонов" відсудив у Росії 2,9 мільйона доларів

Таран про "хресну ходу" УПЦ МП: Це компонент "гібридної війни"

Шкіряк озвучив кількість вірян-учасників хресної ходи УПЦ КП

Заходи безпеки під час хресної ходи УПЦ КП менш посилені, ніж учора для вірян УПЦ МП

Росія чекала на заборону "хресної ходи" УПЦ МП – Нищук

Хресна хода у Києві пройшла спокійно і без провокацій

5 канал - трансляція наживо