Таран про "хресну ходу" УПЦ МП: Це компонент "гібридної війни"

Серед організаторів "хресної ходи" УПЦ МП є і московський слід, і донецький, і Новінський, зазначив політолог центру "Ейдос"

"Хресна хода" Української православної церкви Московського патріархату – це елемент "гібридної війни" зі сторони Російської Федерації. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив політолог центру "Ейдос" Віктор Таран.

"Це був гібридний компонент. І тут багато учасників, організаторів цієї ходи. І я переконаний, що там є і московський слід, і донецький, і Новінський. І вони всі були зацікавлені в двох речах: перше, зібрати достатньо чисельну масу людей, якою, дійсно, полякати владу. Але їм цього не вдалося, тому що чисельність була не та, якою можна було залякати", – сказав він.

Таран додав: "І друге, чого на щастя теж не відбулося, – це зробити провокації, можливо, навіть з кривавими частинами, щоб показати, що в Києві чинна влада, хунта ображає представників "руского міра". 

Нагадаємо, раніше предстоятель Київського патріархату Філарет заявив, що Московський патріархат організував "хресну ходу", щоб збурити українське суспільство.

Попередній матеріал
МЗС про приєднання Криму до російського округу: "Вкрадене залишається вкраденим"
Наступний матеріал
В Індії, В’єтнамі та Непалі вирують тайфуни і повені

Шкіряк озвучив кількість вірян-учасників хресної ходи УПЦ КП

Заходи безпеки під час хресної ходи УПЦ КП менш посилені, ніж учора для вірян УПЦ МП

Росія чекала на заборону "хресної ходи" УПЦ МП – Нищук

Хресна хода у Києві пройшла спокійно і без провокацій

Нищук пояснив, що дала Хресна хода московському патріарху - інтерв'ю

5 канал - трансляція наживо