Прага, Чехія

Напад російськомовних осіб на українських волонтерів у Празі – все, що відомо (відео)

Anthony DELANOIX / Unsplash

Поліція вже прокоментувала ситуацію

У суботу, 1 червня, на Староміській площі в Празі російськомовні іноземці здійснили напад на волонтерів ініціативи Prague Maidan, які збирали кошти на підтримку України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Novinky.

Один із волонтерів Prague Maidan поділився у соцмережах відеозаписом (шукайте далі у матеріалі), на якому видно, як група чоловіків і жінок, що розмовляли російською, наближається до волонтерів з наміром напасти. В якийсь момент чоловік на відео говорить німецькою мовою з російським акцентом, що він німець.

Під час сутички учасники кричали один на одного російською та українською мовами, а також використовували парасольку як зброю. У результаті стенд Prague Ukraine був пошкоджений.

Одна з українських активісток опублікувала у X фото своєї руки, закривавленої після бійки. Вона зазначила, що російськомовні жінки вдарили чеську жінку по голові, а інший чоловік, який розмовляв російською, сказав хлопцеві, "як добре росія нас убиває".

Поліція Праги підтвердила, що виїжджала на Староміську площу через конфлікт між "двома групами іноземців".

"Кримінальні слідчі з'ясовують усі обставини події. Вони розслідують, що сталося на місці інциденту. Ніхто не був затриманий або позбавлений особистої свободи", – повідомила речниця поліції Єва Кропачова.

Раніше у МЗС Чехії розповіли, скільки боєприпасів отримуватимуть ЗСУ щомісяця.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ