Кібератака

"Пухнасті геї-хакери" зламали ядерну установу в США – яку дивну угоду вони пропонують

Shutterstock

Це не перша гучна атака групи хакерів

У Центрі ядерних досліджень Національної лабораторії Айдахо (INL) підтвердили витік, за який взяла відповідальність група хакерів SiegedSec. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Engadget.

Самопроголошена група "пухнастих геїв-хакерів" заявила, що володіє конфіденційними даними працівників установи, зокрема номерами соцстрахування і домашніми адресами. SiegedSec пропонує угоду з INL, якщо установа займеться створенням "дівчаток-кішок" у реальному житті.

Це не перша гучна хакерська атака. Раніше їхніми жертвами ставали НАТО та уряди країн, внутрішні документи яких "зливали", щоб помститися за порушення прав людини.

У INL стверджують, що застосували невідкладні заходи, щоб захистити дані працівників. Також установа звернулася до органів влади задля отримання допомоги.

Зазначимо, що INL – це філія Міненергетики США. Вона веде ядерні дослідження та займається сталим розвитком енергетики. На установу працює близько 5 тисяч людей.

Раніше ми розповідали, що китайські хакери заразили шпигунськими вірусами важливі оборонні об'єкти США.

Дивіться також відео 5 каналу: Розмінування: молодь створила РОБОТА-САПЕРА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ