Людина у місці позбавлення волі

На росії засуджений на 22 роки втік із колонії у день свого ж звільнення

Shutterstock

Його відправили до місця позбавлення волі за вбивство, замах, розбій та розкрадання зброї

На росії ув'язнений, якого засудили на 22 роки за низку злочинів, втік із колонії в іркутській області у день свого ж звільнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російський Telegram-канал Baza.

49-річний Камолжон Калонов почав відбувати свій термін ще у 2001 році. Нещодавно він мав покинути виправний центр у місцевому селищі, але чомусь не захотів чекати звільнення та просто втік.

Повідомляється, що Калонова відправили до колонії за вбивство, замах, розбій та розкрадання зброї. Також він показав себе як рецидивіст, бо у 90-х роках він відбував 5-річне ув'язнення за створення злочинного угруповання та незаконне усиновлення.

Під час останнього суду 49-річного чоловіка засудили до ув'язнення, але у 2016 році він був переведений до виправного центру на примусові роботи. Там він працював і мав покинути колонію 18 вересня, але того ж дня втік і тепер перебуває в розшуку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловік втік з в'язниці за 4 місяці до звільнення, внаслідок чого тепер він проведе там ще 40 років.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #Дайджест ГАНЬБИ мОСКОВИТІВ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ