Затримання підозрюваної

Помста колишньої: на Київщині чоловік отримав "подарунок", впав у кому та помер

WAS / Facebook

"Сюрприз" на нині покійного чекав 14 лютого

На Київщині затримали жінку. Її підозрюють у вбивстві колишнього коханого, з яким вона зустрічалася 20 років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WAS.

Минулого місяця до лікарні в Іванківському районі потрапив 38-річний чоловік, який мав явні ознаки отруєння талієм. За його словами, він на День святого Валентина, 14 лютого, отримав повідомлення в месенджер з невідомого номера про те, що він виграв приз, бо його номер телефону брав участь у розіграші.

Вже за кілька днів він отримав три шоколадки та пляшку рому, який почав поступово вживати. Згодом чоловікові стало погано і в нього почало випадати волосся. У лікарні він впав у кому та помер.

Схожа історія колись трапилася у Фастові: теж "подарунок", ром і отруєння талієм, але алкоголь випили четверо жінок, які вижили. Підозрювана колись була у стосунках з першим потерпілим та чоловіком другої "переможниці", але з обома не склалося. І тепер, коли минула величезна кількість часу, вона вирішила помститися.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що стоматолог хитрим чином вбив свою дружину заради коханки.

Дивіться також відео 5 каналу: ЖІНОЧИЙ ОДНОСТРІЙ БУДЕ: який вигляд матиме військова форма захисниць

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ