Фото будинка

У Великій Британії житловий дім почав "перетворюватися" на величезний вулик – фото

SWNS

Мешканцям довелося вивезти десятки масивних сміттєвих мішків, повних меду

У місті Фолкстон (Велика Британія) родина знайшла у себе в будинку гігантський вулик. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

За словами 41-річної Кейт Деймсі, вона та її чоловік одного разу помітили на стінах темні плями. Вони припустили, що це через вогкість, але згодом помітили солодкий запах. Пара почала підіймати мостини, під якими знайшла 2-метрові шматки сотів та літри меду.

"Я понюхала його і скуштувала, і це був мед. Я пішла в кімнату нашої дочки, яка знаходиться над нашою, і відсунула килим. Ці масивні личинки почали вилазити із мостин", – поділилася британка.

Фото будинка
Фото будинка
Фото: SWNS

Згодом до будинку прилетіла величезна кількість бджіл-розбійників, які хотіли вкрасти мед. Потім родина знайшла спеціалістів, які могли б очистити будинок, але ті хотіли за свою роботу 10 тисяч фунтів стерлінгів, а тому Кейт і її чоловік Ендрю разом зі своїми друзями самостійно впоралися з проблемою за 4 тижні.

Загалом вони вивезли 20 масивних сміттєвих мішків, повних меду. Щоправда він був неїстівний, бо багато стільників були вражені міллю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у стіні будинку виявили понад 300 кг жолудів.

Дивіться також відео 5 каналу: Леопарди їдуть на поле бою: українські військові завершили навчання на сучасних танках

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ