Ремонт

Жінка усього за $80 зробила радикальний ремонт ванної кімнати – відео

Shutterstock

Для економного ремонту жінка радить мати три речі

Користувачка TikTok із Великої Британії розповіла, як переробила ванну кімнату усього за $80 (близько 2,1 тис грн). Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами жінки, щоб зекономити на ремонті потрібно користуватися наступними речами:

  • Самоклеючим підлоговим гнучким ламінатом (для перекриття старої підлоги).
  • Цементною затиркою швів (для оновлення вигляду плитки на стінах).
  • Фарбою для ванної.

Блогерка розповіла, що з часом кахельна плитка може тьмяніти, а також з'являтися бруд на швах між квадратами, який вкрай складно вивести. Тоді вона зрозуміла, що не впорається із зазначеними проблемами лише прибиранням, а тому вирішила зробити ремонт.

Зокрема, вона використала чорну затирку між білою плиткою, що дозволило "освіжити" стіну". Потім вона очистила та пофарбувала ванну, внутрішня частина якою залишилася білою. Завдяки цьому за нею буде легше доглядати, бо не будуть утворюватися білі розводи. При фарбуванні зовнішньої частини жінка віддала перевагу чорному кольору.

Наостанок ентузіастка оновила підлогу завдяки гнучкому ламінату, який просто укладати, а також він дешевий. Це дозволило не замінювати стару плитку, яка потріскалася.

@our70shome

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що занедбаний 500-річний сарай став розкішним будинком завдяки старанням подружжя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ