Роджер Вотерс

Вторгнення спровокували: засновник Pink Floyd скандально висловився про війну в Україні

Roger Waters / Facebook

Дивну заяву вже прокоментував постпред України в ООН

Один із засновників Pink Floyd Роджер Вотерс під час свого виступу у Радбезі ООН заявив, що росію нібито спровокували на вторгнення в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Виступати у форматі відеозв'язку артиста запросила росія, яка стала ініціаторкою засідання Радбезу через постачання зброї Україні. За словами Вотерса, вторгнення до України було незаконним і він засуджує це "найрішучішим чином".

"Також російське вторгнення до України не було не спровокованим. Тому я також засуджую тих, хто спровокував це", – сказав він.

Це одразу прокоментував постпред України в ООН Сергій Кислиця, який нагадав, що гурт Pink Floyd заборонили у радянському союзі за те, що той засудив вторгнення срср до Афганістану.

"Іронічно, а може навіть лицемірно, що містер Вотерс зараз намагається відбілити чергове вторгнення. Як сумно його колишнім шанувальникам бачити, як він погоджується на роль лише "цегли в стіні", стіні російської дезінформації і пропаганди", – сказав він.

"Дивогляд" розповідав, що Вотерс не вперше робить подібні висловлювання. Так, нещодавно він закликав Україну відмовитися від західної зброї і піти на територіальні поступки росії, після чого у Польщі почали бойкотувати його концерти. Згодом він також опублікував відкритий лист до путіна.

Дивіться також відео 5 каналу: Даунінґ-стрит, Парламент, військова база і палац короля: про насичений день Зеленського у Британії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ