Криптовалюта

Криптобіржа випадково перевела жінці $10,5 млн – що стало з грошима

cnbc.com

Компанія усвідомила помилку через 7 місяців

Відома платформа для торгівлі криптовалютою Crypto.com випадково перевела жінці з Австралії $10,5 млн замість $100, після чого звернулася до суду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Herald Sun.

Компанія вимагає від мешканок Мельбурну Тхеваманогарі Манівель та її сестри Тілагаваті Гангадорі повернути $10 474 143. Представники біржі стверджують, що у травні минулого року один із їхніх працівників випадково перевів жінці $10,5 млн замість $100.

"Дивно, але позивачі, ймовірно, усвідомили цю значну помилку лише через 7 місяців, наприкінці грудня 2021 року", – розповіла суддя Верховного суду Джеймс Дадлі Еліотт.

Спершу Тхеваманогарі придбала у Мельбурні за $1,35 млн будинок із п'ятьма спальнями, чотирма ванними кімнатами, тренажерним залом та кінотеатром. Інші гроші вона віддала доньці, яка теж придбала будинок, а також розподілила кошти по різних акаунтах.

Після цього Манівель зареєструвала свою нерухомість на свою сестру, Тілагаваті Гангадорі, яка мешкає в Малайзії. Crypto.com також подала позов на її родичку, щоб повернути гроші, витрачені на будинок, і отримати компенсацію в розмірі 10%.

Однак, жінка не прийшла на судове засідання та відповіла на судовий лист наступне: "Отримано, дякую". Згодом суд ухвалив, що сестри повинні продати особняк у Мельбурні й повернути $1,35 млн, а щодо інших грошей суд винесе окремі рішення.

Раніше "Дивогляд" розповідав схожу історію з Великої Британії, де жінка випадково отримала 775 тис фунтів від департаменту уряду.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ