Біткоїн

Дивовижна історія успіху: хлопець покинув коледж і став мільйонером завдяки криптовалюті – відео

Shutterstock

"Вам не потрібний ступінь, щоб досягти успіху"

Мешканець США Джон Пол (JP) Барік покинув навчання у коледжі та почав заробляти понад $1 млн завдяки майнінгу біткоїнів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

У 2012 році, коли Джон був школярем, він придбав $1,4 тис біткоїнів, бо планував заробити на перепродажі. Вже за 5 років він вдома у підвалі своїх батьків встановив першу установку для майнінгу з відеокарт та коробки з-під молока.

"Мені сподобався той факт, що мені не потрібно було бути певного віку, щоб купити монети, але я не очікував, що вони так злетять. Ідея створення власної установки для майнінгу виникла, коли мій вчитель англійської мови доручив класу скласти бізнес-план у 2013 році"

У 17-річному віці хлопець працював програмістом-стажером і навчався близько року в коледжі, але вирішив його покинути, бо не міг його повністю оплачувати. Батьки не стали сваритися з сином і підтримали його рішення.

Навчальний клас
Навчальний клас
Фото: Shutterstock

Незабаром американець заснував власну компанію і завдяки кільком друзям почав збирати майнінг-установки на продаж. Це принесло їм понад $2 млн. Згодом вже успішний бізнесмен орендував склад і запустив майнінг-ферму, де працювало 23 працівників.

У підсумку компанія почала приносити завдяки 1,3 тис установкам близько $40 тис щодня чи $1,2 млн щомісяця. Це дозволило Баріку стали власником спорткару Lexus RC 350, але не можна сказати, що він ірраціонально витрачає своє кошти, бо переважно він розвиває завдяки їм свою справу.

"Коледж – це величезні витрати для тих, хто не хоче отримувати інженерні або наукові ступені. Вам не потрібний ступінь, щоб досягти успіху, вам просто потрібна рішучість працювати над одним і тим же протягом двох років і працювати над створенням спільних цінностей"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік, який викинув диск із біткоїнами на $352 млн, може їх повернути. Тут ми розповіли, як це стосується з NASA.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ