КНР

"Потворні діти": у Китаї покарали чиновників через малюнки у підручниках – фото

Depositphotos

Автора ілюстрацій звинувачували у расизмі та проамериканських настроях

У Китах 27 чиновників з освітньої системи покарали за малюнки з "потворними" дітьми у підручниках. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Десятки працівників держвидавництва отримали догану чи навіть були звільнені, бо обрані ілюстрації, на думку Міністерства освіти, не відповідають "вимогам морального виховання".

"Загальний стиль ілюстрацій не відповідає естетичним смакам публіки. Деякі проілюстровані персонажі потворні, демонструють поганий дух і стиль та не відображають позитивний образ дітей нашої країни", – йдеться у повідомленні.

Малюнок
Малюнок
Фото: Фото Weibo

Зазначимо, що у травні китайські соцмережі "вибухнули" через малюнки у книзі для початкової школи People's Education Press. На думку незадоволених, вони були расистськими та проамериканськими.

Згодом видавцю наказали змінити дизайн і він публічно вибачився. Також він пообіцяв збільшити вплив Комуністичної партії на навчальні матеріали, щоб не забувати про "правильний політичний напрямок".

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що китайська домогосподарка 12 років вигадувала історію росії у "Вікіпедії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ