"Я позбавлю українського бомжа поясів": Тайсон Ф'юрі скандально висловився про бій проти Усика – відео

http://www.eurosport.ru/

Британець стверджує, що йому "повинні за це заплатити"

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Тайсон Ф'юрі різко оголосив, що хоче битися з українським боксером Олександром Усиком. Про це повідомляє "Дивогляд".

Після того, як Усик переміг у бою з британцем Ентоні Джошуа та захистив свої титули та звання чемпіона світу у надважкій вазі, британець Ф'юрі сказав, що готовий битися з українцем.

"Я тільки що бачив, як Джошуа вдруге програв Усику, він був не в собі. Англію позбавили чемпіонських поясів, але у мене є рішення. Якщо ви хочете повернути всі ці пояси додому, пошліть циганського воїна, пошліть мене, і я позбавлю українського бомжа його поясів, як я зробив з останнім українським бомжем (Ф'юрі в 2015 році переміг Володимира Кличка – "Дивогляд"). Якщо ви хочете найкраще, ви повинні за це платити. Це буде дуже дорого, так що дістаньте чекову книжку, і я позбавлю українського бомжа поясів", – заявив Тайсон у відео, яке він згодом видалив.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як українці відреагували на перемогу Усика над Джошуа.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ