Прапор Італії

В Італії чоловік застряг у тунелі, який він копав, щоб пограбувати банк – відео

Shutterstock

"Допоможіть, благаю вас, витягніть мене"

У центрі столиці Італії, Римі, чоловік застряг всередині тунелю, який він викопав для пограбування банку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Так, судимий за пограбування італієць опинився заблокованим у 6-метровій ямі після того, як обвалилася частина дороги біля Ватикану. Усього у банді було четверо злочинців, один із яких врятувався та повідомив про свого напарника рятувальникам.

Останні почали викопувати паралельну яму та з-під завалів чули крик і прохання: "Допоможіть, благаю вас, витягніть мене". Під час операції чоловікові передавали рідку їжу та кисневий балон.

Згодом італійця витягли звідти живим і доправили з серйозними травмами до лікарів. Поліцейські припускають, що відбулася спроба підготовки до пограбування банку – врятованого та інших чоловіків судили раніше за пограбування, а тому їх вже заарештували та розслідують цю справу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що прикордонники зупинили чоловіка, який збирав ягоди та через туман ледь не перетнув державний кордон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ