інвалідне крісло

Через герб України на обкладинці паспорта: на росії поліція побила чоловіка з інвалідністю

Shutterstock

Постраждалий наголосив на причетності армії рф до скоєння військових злочинів

У російському місті Омськ чоловік з інвалідністю третьої групи Захар Закурдаєв отримав побої та штраф від поліції за "дискредитацію" армії рф. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Омське громадянське об'єднання".

15 березня цього року росіянин вирушив на медкомісію, де лікар-нарколог помітив на обкладинці його паспорта герб України. Після цього медик запитав чоловіка про його ставлення до війни.

Закурдаєв відповів, що не підтримує дії російської влади, бо в Україні гинуть люди, а також наголосив на причетності армії рф до скоєння військових злочинів. Лікар прохав його припинити, але чоловік продовжував критику владіміра путіна. Чоловік сказав, що його мати є українкою, а також додав, що в Україні мешкають його друзі та родичі.

У підсумку 28 березня на роботу Захара приїхали поліцейські та забрали до відділення, де його побили та змусили підписати визнання у причетності до масових мітингів, "українських угруповань", серед яких згадується "Азов", а також протокол обшуку квартири. Правоохоронці протримали росіянина у відділенні один день, після чого відпустили. Окрім цього, Закурдаєва оштрафували на 30 тисяч рублів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії затримали чоловіка, який переказав гроші фонду "Повернись живим".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ