Кінотеатр

Підліткам забороняють відвідувати кінотеатри у ділових костюмах – чому це сталося (фото й відео)

Shutterstock

Звичайна розвага завдала серйозних фінансових збитків

У соцмережі TikTok став популярним тренд, пов'язаний із виходом мультфільму "Посіпаки: Становлення лиходія", внаслідок якого деяким підліткам заборонили відвідувати кінотеатри у певному одязі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC News.

Учасники тренду під назвою "gentleminions" одягають ділові костюми та відвідують у них сеанси нового мультфільму. Під час перегляду вони копіюють поведінку головного лиходія франшизи, їдять банани та вітають один одного з довгоочікуваним виходом проєкту.

Це стало масовим і зали заполонили підлітки у зазначеному одязі, через що кінотеатри почали втрачати гроші, бо батьки з дітьми скаржилися на шум під час перегляду фільму та вимагали повернути гроші за квиток. Зокрема, деякі відвідувачі обурені, що учасники тренду шумлять, залишають за собою багато сміття і заважають решті глядачів.

На острові Гернсі у Нормандії взагалі довелося повністю зупинити покази мультфільму. У підсумку власники багатьох закладів почали забороняти відвідувати кінотеатри у ділових костюмах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що під час зйомок "Аватару" Кейт Вінслет опанувала "надздібність".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ