Twitter заблокував акаунт голови роскосмосу рогозіна

militaryparitet.com

Хтось догрався

Адміністрація соцмережі вирішила заблокувати сторінку голови роскосмосу дмитра рогозіна через його заклики "покінчити з Україною". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал росіянина.

Йдеться про наступне повідомлення, яке рогозін опублікував про Україну:

"Взагалі, те, що виросло на місці України, є екзистенційною загрозою російському народу, російській історії, російській мові та російській цивілізації. Якщо не покінчимо з ними, як, на жаль, не покінчили з ними наші діди, доведеться гинути, але закінчувати ще більшою ціною нашим онукам. Тому давайте краще ми з цим покінчимо. Раз і назавжди. Заради наших онуків"

За словами голови роскосмосу, якщо він не видалить цей твіт, то з його акаунту не знімуть блокування. Ось, що він думає про цю перспективу:

"Я не вважаю моє повідомлення помилковим. Я вважаю його абсолютно вірним. Кнопку "видалити" тиснути не буду. Я розміщую свої нотатки у Твіттері з 2009 року. Тоді я ще працював постпредом росії при НАТО і використовував Твіттер для полеміки із західними ЗМІ та офіційними обліками НАТО та ЄС. Зараз один із моїх помічників розміщує у Твіттері копії моїх повідомлень із Telegram. На жаль, Твіттер перетворився на смітник, трибуну для екстремістів та рупор антиросійської пропаганди"

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про конфлікт між рогозіним та Ілоном Маском.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ