російські фейки, пропаганда

На росії знову заговорили про українські біолабораторії, але "спалилися" на фейку

Depositphotos

Нічого нового

Деякі росЗМІ почали розповсюджувати нібито документ Міноборони України, який у їхніх головах доводить існування секретних біолабораторій і їх співпрацю з військово-біологічними лабораторіями США, але у пропаганди вийшло як завжди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на матеріал російських журналістів, які звернули увагу на фейк.

Так, нібито справжній документ оприлюднили видання "Известия", "Взгляд", телеканали "РЕН" і "Цареград". Там написано, що президент України Володимир Зеленський підписав указ про знищення даних працівників біолабораторій і військових, які працювали з лабораторіями з США.

Однак, фейк знову не спрацював, бо у цьому документі виявили грубі помилки. Так, як адресу вказано "ул. Володимирська, 33, г. Київ", а не "вул. Володимирська, 33, м. Київ". Також слово "безпеки" в назві СБУ в ділових документах пишеться з малої літери, а у російському фейку – з великої.

Окрім цього, підтвердження реєстрації в електронній системі діловодства має розташовуватися внизу документа. Нічого, колись у російської пропаганди все вдасться (ні).

Документ, оприлюднений росЗМІ
Документ, оприлюднений росЗМІ
Фото: російські ЗМІ

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російський пропагандист несподівано "перевзувся" та сказав, що "український народ – це реальність".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ