Вечірка

В Іспанії поліція випадково натрапила на секс-вечірку з десятками повій

Shutterstock

Оргію розігнали через "порушення карантинних обмежень"

В іспанському місті Ліса-д'Амунт, неподалік від Барселони, правоохоронці випадково натрапили на масштабну новорічну вечірку, у якій брали участь близько 70 осіб, у тому числі, десятки повій. Про це "Дивогляд" пише із посиланням на іспанське видання Elmundo.

Поліція розігнала секс-оргію, більшість із учасників якої виявилися американцями.

Повідомляється, що власник будинку, який здав його в оренду організаторам вечірки, знав про їхні наміри, тому на нього був складений протокол "про недотримання норм чинного законодавства щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19". Адже в Іспанії зараз заборонені масові заходи і діють карантинні обмеження.

Цікаво, що правоохоронці могли би не дізнатися про оргію, якби не один інцидент. Двоє гостей вечірки переплутали адресу і намагалися проникнути у сусідній будинок. Власник того будинку викликав поліцію і "зловмисники" розповіли, куди насправді прямували.

"Оскільки діяли обмеження на масові зібрання та заборона нелегальних вечірок, агенти зайшли до цього будинку і виявили святкування з 50 до 70 осіб, не враховуючи людей на верхньому поверсі будівлі, які займалися сексом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як у норвезькому футбольному клубі спортсмени привітали нового члена команди, влаштувавши оргію просто на футбольному полі.

Торік також стало відомо про масові гей-оргії у Брюсселі, на яких розважаються і українські політики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ