Поліція України

У Миколаєві чоловік написав на воротах райвідділку поліції "псарня" та назвав це благоустроєм

Shutterstock

Порушника звинуватили у хуліганстві

У Миколаєві невідомий чоловік створив графіті на воротах Центрального районного відділку поліції зі словам "псарня", а згодом назвав це "благоустроєм". Про це повідомляє "Дивогляд".

Інцидент відбувся ще у серпні цього року. Чоловік на ім'я Олександр Рожок створив дивний напис на воротах райвідділку поліції Миколаєва, який складався лише з одного слова "псарня". Порушника звинуватили у хуліганстві, а трохи згодом місцевим судом було проведено засідання по цій справі.

Колишній службовець поліції Миколаєва Ігор Блошко опублікував на своїй сторінці у Facebook фрагмент із цього засідання. Так, на відео можна почути, що правопорушник повністю відкидає усі звинувачення у свій бік. Він аргументує свій вчинок тим, що не мав за мету зіпсувати ворота, а просто "проводив малярні роботи по благоустрою поліцейського відділку". 

Чоловік також відмітив, що "псарня", то було просто ґрунтування перед фарбуванням. На це суддя відповів тим, що доречніше було б використати фразу "Доброго ранку". 

"Моя думка, що Рожок – шкідник, а не хуліган. Складу адміністративного правопорушення "Дрібного хуліганства" я тут не вбачаю", – зазначив Блошко.

Яким було рішення суду, наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США поліція звинуватила 11-річного хлопця у серії крадіжок автомобілів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ