Крематорій

У Китаї викрали для "весілля привидів" прах блогерки, яка покінчила життя самогубством у прямому ефірі

Shutterstock

Вартість праху коливалася від $7,8 тис до $11 тис

У Китаї вкрали прах блогерки зі псевдонімом Luoxiaomaomaozi, яка скоїла суїцид у прямому ефірі. Його намагалися продати для "весілля привидів". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vice.

Відомо, що у жовтні цього року блогерка на прямій трансляції у додатку Douyin поділилася своїми думками про самогубство та випила з пляшки, де була хімічна речовина. Потім вона опинилася у лікарні, де медики констатували смерть. Китайські журналісти пишуть, що глядачі провокували покійну, щоб вона не зупинялася та продовжувала пити.

У підсумку її кремували у Шаньдун. Потім крах покійної викрав працівник крематорію і спробував продати сім'ї, яка планувала проведення "весілля привидів".

Йдеться про послугу, коли родичі померлої організовують "весілля", що пов'язано з віруванням, згідно з яким покійні знайдуть щасливу родину після смерті. Згодом правоохоронцям вдалося затримати кількох чоловіків, пов'язаних із цим продажем, вартість якого оцінювали від $7,8 тис до $11 тис.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Росії тату-майстриня скоїла самогубство у прямому ефірі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ