Залізничний переїзд

На Київщині рух переїзду заблокував п'яний черговий, що обурило автомобілістів – відео 18+

Shutterstock

"Терпець увірвався, пішли у "будку залізничника" і виявили, що він п'яний просто заснув…"

У Київській області на залізничному переїзді помітили нетверезого чергового, через якого був заблокований рух. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Боярка Online".

Це сталося у старій частині міста Боярка. Там десятки автомобілів приблизно півгодини стояли на переїзді та не рухалися через забороняючий сигнал.

Проблема у тому, що протягом цього часу жоден потяг не проїхав повз залізничний переїзд. Згодом це набридло деяким автомобілістам, які вирішили з'ясувати, що відбувається, та виявили п'яного чергового.

"Терпець увірвався, пішли у "будку залізничника" і виявили, що він п'яний просто заснув…Укрзалізниця, може щось зробите з цим переїздом? P. S. проінформували поліцію Київської області про інцидент, бо "властелин шлагбауму" може наступного разу його не закрити у не слушний момент", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на відео присутня ненормативна лексика, а тому ми не радимо його дивитися неповнолітнім, вразливим і вагітним особам.

[social type="telegram" url="https://t.me/c/1250464289/713"]

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Харкові трактор втратив одне колесо просто посеред перехрестя, але водій продовжив рух.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ