Поліція США

"Вправний викрадач": у США поліція звинуватила 11-річного хлопця у серії крадіжок автомобілів

Shutterstock

Жертвою крадіжки стали сержант поліції та його дружина

У Сполучених Штатах поліція заарештувала 11-річного хлопця за викрадення авто. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Chicago Tribune.

Інцидент відбувся у Чикаго. Місцева поліція почала розглядати справу з викрадення кількох автомобілів, яке відбулося близько 14 листопада. Проаналізувавши злочин вони зробили висновок, що винуватцем у цьому є 11-річний хлопчик. 

Зараз неповнолітню дитину підозрюють у крадіжці рухомого майна з обтяжуючими обставинами. Службовець поліції Чикаго Девід Браун зазначив, що хлопець вважається "знатним викрадачем" у місті:

"Наша оперативна група заарештувала 11-річного хлопчика за викрадення авто. У нашому місті він вважається вправним викрадачем", – розповів правоохоронець.

Як з'ясувалося, жертвою крадіжки стали сержант поліції Чикаго та його дружина. Також на дитину "повісили" ще кілька нещодавніх викрадень авто. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Полтавщині працівники дитсадка знущалися з 4-річної дівчинки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ