Ілля Кива

"Великий лідер дружнього до нас народу": Ілля Кива привітав Путіна з днем народження – відео

pravda.com.ua

На думку, нардепа, Путін – людина, "яка повернула своїй країні та своєму народу колишню велич", а також "повагу у всьому світі"

Скандально відомий народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива у своєму Telegram-каналі вирішив привітати президента Росії Владіміра Путіна з днем народження. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Сьогодні я хочу привітати лідера, справді великого лідера своєї нації та дружнього до нас народу Володимира Володимировича Путіна. З днем народження вас, сил і божого благословення і здоров'я", – сказав Кива.

На думку, нардепа, Путін – людина, "яка повернула своїй країні та своєму народу колишню велич", а також "повагу у всьому світі".

"Ви та людина, яка пише нову історію слов'янського світу і слов'янської єдності – ви захищаєте мораль і віру. Ви той, чиє ім'я записано в історії людства як ім'я великого лідера. Хай прибуде з вами сила! З днем народження, Володимире Володимировичу", – підсумував він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що нардепи у ВРУ на честь для народження президента Росії заспівали культову пісню "Путін ху*ло".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ