Вирваний зуб

Жінка не змогла знайти безкоштовного стоматолога та самостійно вирвала собі 11 зубів – фото

Shutterstock

Британка не могла посміхатися та їсти без знеболювальних

Мешканці Великої Британії треба було вирвати зуби, але вона не могла знайти безкоштовну стоматологію. Саме тому вона вирішила цю проблему самостійно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Даніель Уоттс мешкає у місті Бері-Сент-Едмундс. Там 6 років як перестала працювати безкоштовна стоматологія, що стало справжньою трагедією для жінки. Окрім цього, у країні почали масово закриватися безкоштовні клініки.

Замість них можна скористатися послугами приватних, але там відмовлялися безкоштовно приймати хворих, які мають страховку Національної служби охорони здоров'я. Вона також є в Уоттс.

Даніель Уоттс і її зуби
Даніель Уоттс і її зуби
Фото: MIKE LIGGINS / BBC

Згодом у жінки почали хитатися зуби та з'явився сильний біль. Через це вона постійно приймала знеболювальні, бо інакше не могла посміхатися та їсти.

"Мої ясна відступили, а зуби розхиталися через втрату кісткової маси", – розповіла британка.

Вона кілька разів зверталася до лікарів, але ті відмовлялися її безкоштовно обслуговувати. У неї не було набряку обличчя, а тому стоматологи не вважали, що існує "серйозна" причина надати безкоштовну допомогу. У результаті жінка втратила надію і самостійно вирвала собі 11 зубів.

Даніель Уоттс і її зуби
Даніель Уоттс і її зуби
Фото: MIKE LIGGINS / BBC

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині стоматологи видалили дитині 12 молочних зубів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ