Потопельник

"Діти завжди знатимуть, який ти герой": в Австралії чоловік пожертвував собою задля життя свого маленького сина – фото

Shutterstock

Для підтримки сім'ї покійного почали онлайн-збір коштів

В Австралії трапилася трагедія – 33-річний Пітер Фінч і його маленький син пливли на човні, який перевернувся. Батьку довелося пожертвувати собою заради порятунку хлопчика. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News.com.au.

Під час плавання хвиля перевернула човен, внаслідок чого чоловіку довелося підхопити дитину та тримати її на руках над головою, щоб вона не потонула. Очевидці оперативно витягли родичів із води.

На щастя, Джексон не постраждав, але його батько знепритомнів. Оточуючим, які надали першу допомогу Фінчу, та місцевим рятувальникам не вдалося повернути 33-річного чоловіка до життя. Окрім врятованої дитини, у покійного залишилися маленька донька та дружина на ім'я Наталі.

"Я обіцяю, що діти завжди знатимуть, який ти чудовий, наш герой. Ми з дітьми будемо тебе любити вічно", – заявила Наталі.

Щоб підтримати сім'ю Хантера, почали онлайн-збір коштів, куди за день надіслали близько $20 тис.

"Пітер був чудовим чоловіком, чудовим татом і чудовим другом. Він пожертвував власним життям, щоб врятувати свого маленького хлопчика, героїзм у кращому вигляді. Ми дякуємо всім за любов і підтримку в цей важкий час", – заявила організаторка збору Джанель Хантер.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 7-річний хлопчик годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ