Королівська Кобра (Ophiophagus hannah)

Смертельний попутник: в Єгипті кобра вбила 5-ох людей у таксі – фото

Shutterstock

Змія намагалася втекти після трагічної події, але перехожі їй цього не дозволили

У Єгипті кобра вбила 5-х людей – 4-х родичів, які були пасажирами, і водія мікроавтобуса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Arab News.

Відомо, що водій таксі та співвласник фургона домовилися перевезти кобру з Олександрії в мухафазу Кафр-Ель-Шейх (північ Єгипту). Наразі невідомо, чи знала сім'я з 4-х людей, пасажири таксі, про присутність тварини в автомобілі.

Тим не менш, кобра вибралася з коробки, яку поставили у задню частину машини, та опинилася під пасажирськими сидіннями. Жертвами нападу стали Таха Абдель Гаффар Халіфа, його дружина Сундус Наср Ісса, Нашві Саїд Шаршер та її літня тітка Зайнаб Навар.

Журналісти пишуть, що всі люди, які знаходилися у таксі, загинули. У тому числі, водій, автомобіль якого зіткнувся з бетонним бар'єром. Кобра намагалася відповзти, але стала жертвою перехожих.

Якщо ви подумали, що подібний інцидент можливий у Єгипті, але не в Україні, то ви помилилися. Зокрема, нещодавно в одному з автомобілів київської мережі таксі виявили змію.

Тварина потрапила на вулицю через відкрите вікно, сповзла по дереву та пролізла у щілину між бензобаком і днищем таксі. Що було далі – читайте далі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ