Затоплене авто

"Подивися на це!": песик допоміг господарці штовхати затоплене авто та приголомшив мережу – відео

Shutterstock

"Пак – дійсно найкращий собака в усьому світі!"

У Великій Британії, яка зіткнулася з потужними зливами, помітили жінку, штовхаючу машину на затопленій вулиці. Вона була не одна, а зі своєю собакою, яка їй допомагала. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Koppa News.

Мешканка Глазго (Шотландія) за ім'ям Лорі Гілліс у водонепроникному одягу намагалася підштовхувати авто, яке до половини знаходилося у воді. Згодом до неї приєдналася собака Пак, яка стала на задні лапи та спробувати передніми привести машину в рух.

Цю ситуація зафіксував чоловік, який побачив жінку та тварину з вікна поруч розташованого будинку.

"Собака дійсно плаває, і вона намагається її підштовхнути. Вона запитує: "Ручне гальмо вимкнене?". Ручні гальма відключені й тепер вона буде штовхати. Що це? Думаю, це універсал Volkswagen. О, собака зараз штовхає. Блискуче. Ось і все. Собака штовхає його. Що за людина-собака! Подивися на це!", – казав він на тлі цих подій.

Опубліковане відео у мережі побачила Лорі, яка його прокоментувала.

"Просто роблю добру справу, допомагаючи цій машині, і господарі дісталися до сухішої землі. Хтось зняв і відправив другу, хто послав це моєму другові! Пак – дійсно найкращий собака в усьому світі!" – зазначила жінка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США ведмідь відкрив дверцята припаркованого автомобіля та заліз усередину нього.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ