Єлизавета ІІ і принц Ендрю

На сина Єлизавети II подали в суд за "неодноразове ґвалтування неповнолітньої" – подробиці

Shutterstock

Сторона звинувачення стверджує, що принц Ендрю "отримав" її від Джеффрі Епштейна

Мешканка США Вірджинія Джуффре звинуватила у сексуальному насильстві принца Ендрю, старшого сина Єлизавети II. За її словами, це сталося 20 років тому, коли жінка знаходилася у 17-річному віці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Джуффре звернулася до Федерального суду Манхеттена та вимагає компенсувати фізичний і моральний збиток. Ще кілька років тому жінка вже публічно звинуватила принца Ендрю у насильстві.

Старший син Єлизавети II відкинув це звинувачення, але через скандал вимушено відмовився виконувати королівські обов'язки. За словами Джуффре, у 2000 році її найняли, щоб зробити масаж фінансисту Джеффрі Епштейну. Той кілька років тому закінчив життя самогубством після того, як його звинуватили у сексуальних домаганнях і секс-торгівлі.

Вірджинія стверджує, що він теж знущався над нею і примушував до сексу. Також вона розповіла, що потім Епштейн "передав" дівчину своїм друзям, серед яких був старший син королеви Великої Британії.

За словами Джуффре, у період з 2001 по 2002 роки вона була змушена Епштейном і його помічницею займатися сексом з принцом Ендрю. Жінка каже, що той три рази її ґвалтував. Ці події, як вона стверджує, сталися на території приватного острова фінансиста на Віргинських островах, у Нью-Йорку та Лондоні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Мінкульт ініціює розслідування щодо зірки фільму "В бій ідуть тільки старики" та викладача українського університету, якого звинуватили у сексуальних домаганнях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ