Володимир Талашко

Сексуальні домагання: Мінкульт ініціює розслідування щодо зірки фільму "В бій ідуть тільки старики" та викладача українського університету

Twitter

У Міністерстві "глибоко стурбовані" звинуваченнями на адресу Народного артиста України

Міністерство культури і інформаційної політики України не оминуло увагою звинувачення у сексуальних домаганнях, які стосуються Народного артиста України та викладача університету імені Карпенка-Карого Володимира Талашка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Міністерство культури і інформаційної політики глибоко стурбоване через звинувачення одного з викладачів в неприпустимій поведінці щодо колишніх студенток… Закликаємо керівництво університету сприяти оперативній і всебічній перевірці всіх наведених випускницями фактів", – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що 8 серпня, у неділю, сценаристом Богданом Панкрухіном був опублікований пост, де він розмістив кілька історій абітурієнток університету Карпенка-Карого. За їх словами, Володомир Талашко під час університетської вступної компанії сексуально до них домагався.

Ця інформація знайшла підтримку з боку випускниці університету та тележурналістки Яніни Соколової, яка стверджує, що "Талашко там такий не один".

До речі, це може бути не першим випадком в Україні, коли мова йде про підозру щодо сексуальних домагань з боку знаменитостей. Зокрема, минулого року популярного українського фотографа Олександра Ктиторчука звинуватили у зґвалтуванні і розбещенні неповнолітніх дівчаток. Якщо чоловіка визнають винним, то йому загрожує до 15 років у в’язниці.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ