Сперматозоїди

"Стане мотивацією для змін": у Китаї запустили конкурс на "найкращу сперму"

pixabay.com

Даний захід було створено з метою покращити спосіб життя молодих людей

У Китаї, місті Шанхаї, оголосили про початок конкурсу на кращого донора сперми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global Times.

Будь-який чоловік міста може взяти участь у цій акції, яка триватиме 45 днів. Анонімність та конфіденційність особи зберігатиметься.

Місцевий банк сперми, який є організатором даного заходу, висунув кілька критеріїв для учасників. Усі конкурсанти повинні належати до вікового проміжку від 20 до 45 років, а їхній зріст має бути не менше 165 см. Окрім цього учасники повинні мати диплом про вищу освіту або довідку про навчання у виші.

Зазначається, що етап відбори триватиме до кінця серпня. Після цього будуть усунуті із відбору чоловіки, концентрація сперматозоїдів у яких менша за 60 млн/мл.

Той, хто "має найкращу сперму", по завершенні конкурсу отримає винагороду, розмір якої залежатиме від того, яку кількість сперми чоловік здав упродовж 6 місяців. 

Організатори зазначають, що мотивом для створення даної акції стало те, що багато молодих людей сьогодні ведуть нездоровий спосіб життя. Ймовірно, такий конкурс стане для них мотивацією до змін. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Південній Кореї провели змагання, учасники якого нічого не роблять.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше