Конкурс для трудоголіків

У Південній Кореї провели змагання, учасники якого нічого не роблять – фото

COURTESY OF WOOPSYANG

Конкурс призначений для трудоголіків, які хочуть легально побути ледарями

На острові Чеджу (Південна Корея) провели щорічне змагання Space-out, учасники якого мають розслабитися в лісі. Власниками призів стали люди з найстабільнішим пульсом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vice.

Відомо, що конкурс проводять з 2014 року. Його учасник півтори години має бути спокійним і не звертати увагу на щоденну рутину. Інакше кажучи, треба взагалі нічого не робити, за чим уважно спостерігають журі та глядачі.

У 2021 році кількість учасників скоротили через пандемію з 80 до 30. Перемогу вдалося отримати 34-річному корейцю, який керує перукарнею, а ось друге місце зайняв чемпіон 2019 року Лі Радде. Останній веде англомовне радіо у Сеулі, а тому заради участі їхав 10 годин на мотоциклі на острів Чеджу.

"Моє найбільше досягнення у житті – це перемога у конкурсі 2019 року. Так що не дивно, що моє друге найбільше досягнення у житті – це друге місце у 2021 році", – розповів Радде.

Цей незвичний конкурс існує для трудоголіків, які можуть завдяки цьому чудово розслабитися. Подібні змагання раніше провели у Пекіні та Роттердамі, а також в інших містах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені розповіли про негативний вплив трудоголізму на психіку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ