Чоловік

Вчені розповіли, як вакцина від COVID-19 впливає на чоловіків

Shutterstock

Фахівці детально вивчили показники аналізів 45 чоловіків у віковому проміжку від 18 до 50 років

Вчені вже тривалий час активно вивчають вплив вакцини від коронавірусу на організм людини. В Університеті Маямі, що у США, науковці висунули твердження, що дані препарати не несуть за собою негативних наслідків для чоловіків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Фахівці детально вивчили показники аналізів 45 чоловіків у віковому проміжку від 18 до 50 років. Жоден з них не хворів на коронавірус. Після того, як кожному пацієнту ввели подвійну дозу мРНК-вакцини, вчені розпочали спостерігати за їхнім організмом. Так, вони виявили, що одна зі змін проявлялась у зростанні кількості сперматозоїдів. 

"Кількість сперматозоїдів збільшилася з 26 млн клітин на мілілітр рідини до 30 м/мл, тобто на 15%. Водночас середнє число сперматозоїдів збільшилося з 36 м/мл до 44 м/мл, що на 22% більше", – йдеться у результатах дослідження.

Вчені не сумніваються у достовірності отриманих результатів. Вони стверджують, що вакцина від COVID-19 ніяким чином не впливає на чоловічу фертильність.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка група людей потребує потрійної дози вакцини від коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ