Владімір Путін і форма збірної України

Путін прокоментував нову форму збірної України

Колаж із фото Shutterstock і Андрій Павелко / Facebook

На думку російського диктатора, нова форма "не дуже пов'язана з розумінням того, що таке демократія"

Президент Росії Владімір Путін висловився щодо нової форми збірної України, яка спровокувала скандал серед росіян. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

За словами Путіна, рішення щодо тимчасово окупованого Росією Криму його не здивувало.

"Тут немає ніякої новизни. Позиція Києва нам відома. Вони нехтують волевиявленням кримчан, що теж не дуже в'яжеться з розумінням того, що таке демократія", – сказав він.

Відомо, що нещодавно представили нову форму збірної України на Євро-2020. На неї нанесли контурну карту з Кримом, а також написи "Слава Україні!" та "Героям слава!".

Вона обурила росіян, після чого у Росії почали вимагати, щоб УЄФА жорстко відреагувала на таке "свавілля" українців. Втім, остання не стала забороняти форму та заявила, що її затвердили "відповідно до правил екіпіровки".

Окрім Путіна, цю ситуацію не оминули інші відомі постаті. Наприклад, 51-річний колишній футболіст Віктор Леоненко сказав, що скандал влаштований "потворними політиками". Також його збентежило те, що "політики уй**ищні лізуть у професійний спорт".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ