Азартні ігри

"Думав, я з'їхав з глузду": через ліки від Pfizer чоловік став гіперсексуальним та азартним

Shutterstock

Тепер чоловіку мають виплатити чималі гроші

В Італії 60-річний чоловік отримає від Pfizer Italia €0,5 млн у якості компенсації. Це обумовлено побічними ефектами від препарату Cabaser, який він приймав, щоб полегшити симптоми хвороби Паркінсона. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ANSA.

Внаслідок цих ліків у хворого виникла гіперсексуальність і потяг до азартних ігор. Побічні ефекти тривали в постраждалого з 2001 по 2006 рік. Дані про них розмістили в інструкції до застосування лише рік потому.

"Перші симптоми з'явилися через кілька місяців після прийому препарату. Я став надзвичайно збудженим сексуально і почав грати. Думав, я з'їхав з глузду", – розповів чоловік.

Хворий навіть вимушено покинув роботу, бо вкрав там €100 тис для онлайн-казино. Він хоче повернути цю суму завдяки компенсації.

Судовий розгляд справи  тривав шість років. За словами адвоката, італієць ніколи не оскаржував медичну дію препарату. Проблеми виникли лише через те, що в інструкції була відсутня важлива інформація.

Навесні минулого року суддя зобов'язав Pfizer Italia виплатити компенсацію, але в компанії оскаржили це рішення. В апеляційному суді також підтримали постраждалого.

До речі, нещодавно "Дивогляд" писав, що 41-річний безробітний подав до суду на батьків, які відмовилися його утримувати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ