Місіс Шрі-Ланка

З переможниці конкурсу "Місіс Шрі-Ланка" просто на сцені зірвали корону

mrssrilankaworld / Facebook

Її звинуватили у порушенні правил конкурсу

На сцені конкурсу "Місіс Шрі-Ланка" з голови новообраної переможниці Пушіпки Де Сільви зірвали корону. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

"Місіс Шрі-Ланка-2019" Керолайн Джурі вважала за потрібне забрати корону у Де Сільви через розлучення та віддала її учасниці, яка отримала титул "Віце-місіс".

Справа у тому, що за правилами конкурсу краси, у ньому не можуть брати участь розлучені жінки. 

"Існує правило, яке забороняє брати участь розлученим жінкам, тому я роблю це, щоб корона дісталася другому місцю", – сказала екс-переможниця.

Після цього випадку Де Сільва покинула сцену конкурсу. Вона зізналася, що дійсно не живе разом зі своїм чоловіком, однак не перебуває у розлученні з ним.

Організатори конкурсу вибачилися перед переможницею і повернули їй корону. Однак, дівчина попередила, що за необґрунтоване і образливе поводження звертатиметься до суду. 

"Ми розчаровані. Те, як Керолайн Джурі поводилася на сцені, було ганьбою, і організація "Місіс Світу" вже почала розслідування з цього приводу", – розповів директор заходу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 61-річна бабуся здобула титул "Королеви краси"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ