61-річна бабуся

"Вік – це просто цифра": 61-річна бабуся здобула титул "Королеви краси" – фото

www.catersnews.com

Вона присвятила перемогу своїй онучці

Мешканка американського міста Кентуккі Карен Рассел здобула титул "Королеви краси" заради своєї онуки. Про це пише Daily Mirror.

61-річна американка взяла участь у місцевому конкурсі краси, аби довести 16-річній онучці Шейлін, що не існує нічого неможливого. Жінка обійшла юних конкуренток, що були вдвічі молодші за неї, та посіла перше місце. Нині на її рахунку вже п'ять перемог. 

"Іноді я ходжу по подіуму на 18-сантиметрових підборах, що дуже непогано для 61-річної жінки. Я ніколи не переймаюся своїм віком, оскільки сукня допомагає почуватися чудово. Я конкурувала з дуже гарними жінками віком близько сорока років і виграла. Я просто виходжу на сцену та намагаюся бути собою", – розповіла Карен. 

Рассел закликає молодих жінок зрозуміти, що вік – всього лише цифра. За її словами, жінка ніколи не боялася сцени, проте труднощі виникають під час вибору сукні. 

"Бути королевою краси – це не тільки про вбрання. Це ще й про благодійність та допомогу суспільству", – зазначає Рассел. 

Нагадаємо, комісія обрала Міс Україну-Всесвіт 2020. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ