Макіяж

Новий рік-2021: як зробити святковий макіяж, що принесе успіх

Shutterstock

Рік бика варто зустріти у світлих тонах та зі срібними блискітками

Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Однак важливо ще і з яким макіяжем його зустріти, адже магія кольору дійсно існує. Принаймні, якщо у неї повірити. Дивогляд з'ясував, як зробити святковий макіяж в актуальних кольорах, заряджений на успіх та вдачу. 

Крок 1. Шкіра 

Макіяж розпочинається з приготування до нього. Перш за все, варто нанести на шкіру зволожувальний або матуючий крем. Обирати його варто з урахуванням типу шкіри. Якщо вона жирна, нанесіть засіб із матуючим ефектом. Якщо ж шкіра в зимовий період постійно суха та лущиться – зволожувальний. Також скористайтеся праймером, аби вирівняти тон шкіри. 

Крок 2. Нанесення тонального засобу 

Після підготування нанесіть тональний крем на обличчя. Для того, щоб засіб злився зі шкірою, використайте легкі текстури – наприклад, BB-крем. Замаскувати синці та висипання на шкірі можна за допомогою консилера – його варто точково наносити на проблемні зони. 

Оскільки святковий макіяж у 2021 році не передбачає яскравих акцентів, підготуйте губи вже зараз. Нанесіть прозорий блиск з крихітними блискітками, який допоможе шкірі підтримувати зволоження, а також зберігати об'єм. 

Крок 3. Контуринг 

Зафіксуйте тональний засіб прозорою пудрою. Аби зробити овал обличчя більш рельєфним, скористайтеся пудрою для контурингу – вона допоможе відтінити вилиці. Нанесіть засіб на об'ємну частину вилиці, щоби отримати виразну тінь. 

Крок 4. Металічний ефект

Після роботи з обличчям приділіть увагу очам. Використайте кремові тіні сріблястих або золотавих відтінків. Аби закріпити колір, нанесіть на тіні яскравий пігмент відповідного кольору, який також можна використати як хайлайтер. 

Крок 5. Останні приготування

Підкресліть контур вій за допомогою коричневого олівця для очей. Вії добре профарбуйте тушшю чорного кольору. Також подбайте і про брови. Вкладіть їх за допомогою прозорого гелю, попередньою причесавши їх спеціальним гребінцем. 

Раніше Дивогляд поділився лайфхаком, як намалювати ідеальні стрілки без підводки. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ