Шкіряний піджак

Ніхто не очікував: у моду повернувся популярний одяг з 90-х

Shutterstock

Нині його можна придбати у всіх відомих брендів

Стилісти розповіли, що популярний наприкінці 1990-х років блейзер зі шкіри знову повернувся в моду. Про це пише видання Evening Standard.

За даними видання, шкіряні блейзери та піджаки наприкінці минулого сторіччя були трендом серед знаменитостей. Зокрема, ними захоплювалися Сінді Кроуфорд, Різ Візерспун та Вайнона Райдер. 

Як повідомляє ЗМІ, протягом останнього року кількість пошукових запитів користувачів у Google зі словами "шкіряний піджак" збільшилася на 152%  порівняно з показниками минулого року. 

Стилісти стверджують, що частіше цю річ поєднують з кроп-топами та широкими джинсами. Деякі зірки часто комбінують блейзер з довгою спідницею та грубими  чоботами. 

"Цей тренд точно повернувся на модний п'єдестал цього року. Ми бачимо, як все більше дизайнерів додають шкіряні піджаки у свої нові колекції", – зазначила менеджерка інтернет-ретейлера Browns Fashion. 

Блейзери та піджаки зі шкіри наразі представлені в асортименті багатьох відомих брендів з різною ціновою політикою. 

Раніше у моду повернулися черевики з 70-х

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ