Зачіска

Перукарі назвали трендові зачіски 2020 року

Shutterstock

Хочете зробити ваш вигляд свіжішим? Оновіть зачіску!

Зачіска – один з перших візуальних елементів, що формує в людей ставлення щодо особи. Harper's Bazaar розповів про наймодніші зачіски 2020 року, на які варто звернути увагу. 

Піксі

У 2020 році зачіска знову повернулася в моду. Перукарі радять звернути увагу на гладенький варіант піксі, в якому буде ідеально вкладений боковий проділ. Для укладення краще користуватися гелем або пастою для стайлингу. 

Піксі
Піксі
Фото: Shutterstock

Видовжений боб 

Плюс цієї зачіски в її універсальності. Видовжений боб пасує ледь не кожній панянці. На ньому чудово дивляться як пляжні хвилі, так і гладенькі локони. Головне – знайти час для експериментів. 

Боб каре
Боб каре
Фото: Shutterstock

Густий чубчик

Увага-увага, 70-ті знову повертаються. У тренді густі чубчики, які поєднуються з м'якими пляжними хвилями. Такий текстурний ефект легко досягається завдяки піні для волосся. Сам чубчик варто робити довгим та рваним. 

Чубчик
Чубчик
Фото: Shutterstock

Довге волосся 

Хоча короткі зачіски зараз і лідирують в усіх трендах, мода на довге волосся нікуди не зникала. Головне – регулярно доглядати за волоссям та живити його необхідними вітамінами, аби воно виглядало здоровим. 

Довге волосся
Довге волосся
Фото: Shutterstock

Раніше Дивогляд розповідав про 4 вітаміни, необхідних для вашого волосся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ