Олександра Устінова

"Собака-тапки-погризяка" і "котик-муркотик": нардеп Устінова задекларувала цінне рухоме майно

Facebook / Олександра Устінова

Окрім цього було задекларовано грошові рахунки та нерухомість

Народний депутат від фракції "Голос" Олександра Устінова, у своїй електронній декларації за 2020 рік вказала собаку, кота та футболку, як об'єкти цінного рухомого майна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний реєстр декларацій Нацагентства з питань запобігання корупції.

Так, у декларації нардепка зареєструвала свої права власності на собаку породи лабрадор на прізвисько Коді та першу в Україні футболку "Ukraine Fuck Corruption". 

У графі "Характеристика" Устінова вказала, що "собака-тапки-погризяка" є другом сім'ї.

"... шКоднічає, гризе взуття, вигулює по вечорам, приносить радість та щастя. Дісталася у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни закордон і шукала для своїх улюбленців нову родину", – йдеться у описі.

"Котика-муркотика" Жорика, було зареєстровано, як особисту власність її чоловіка Олексія Яцюка. 

"Маленький, волохатий, тендітний. Муркотить колискові по вечорах, уранці піднімає краще за будильник, дере коробки. Дістався у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни за кордон і шукала для своїх улюбленців нову родину", – написала нардепка.

Декларація Устінової
Декларація Устінової
Фото: nazk.gov.ua

Окрім тварин, жінка задекларувала ще 50% права власності на земельну ділянку, квартиру в Києві, квартиру у США та будинок у Вінниці.

Також у декларацію було внесено її власний автомобіль Mazda 3, автомобіль чоловіка Chevrolet Camaro.

Не забула Устінова й про грошове майно: 471,5 тис грн зарплати у Верховній Раді, 219 тис грн і €1,5 тис на рахунках в Universal Bank, рахунки на $20 тис, $3,9 тис і $30 тис у Stanford Federal Credit Union та інше.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що депутати від "Слуги народу" переплутали програму своєї партії і путінської "Єдиної Росії".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ