Джо Байден

Байден за кілька годин розпродав партію мухобійок після інциденту на дебатах віце-президентів

Joe Biden / Twitter

Муха на голові Пенса стала натхненням для створення футболок, масок і светрів

Іноді, щоб досягти успіху треба вміти швидко приймати рішення і швидко діяти. Як, наприклад, команда кандидата у президенти США Джо Байдена.

Як ми вже писали, під час дебатів кандидатів у віце-президенти на голову республіканця Майкла Пенса, чинного віце-президента, сіла муха і пробула там цілих дві хвилини. Американці бурхливо відреагували на цей інцидент і заявили, що справжньою переможницею на дебатах стала саме муха.

Мухобійка Байдена
Мухобійка Байдена
Фото: Joe Store

Не минуло й двох годин, як на сайті Байдена почали продавати мухобійки із надписом Truth Over Flies - "Правда понад мухами" (overfly — у перекладі з англійської також означає летіти далі, перелетіти). А ще через дві години речник кампанії заявив, що у них була партія із 35 тисяч мухобійок і всі вони вже розпродані. Про це пише CNN.

Муха на голові Пенса стала натхненням для підприємливих американців для створення футболок, масок і светрів, які зараз активно продають на відомому сайті хендмейду Etsy.

Футболка з мухою на голові Пенса
Футболка з мухою на голові Пенса
Фото: Etsy

Нагадаємо, до виборів президента США залишилося менше місяця. За даними рейтингів, демократ Байдет випереджає чинного президента Дональда Трампа. Однак, на попередніх виборах ЗМІ також до останнього були переконані, що переможе демократка Гілларі Клінтон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ