Муха на голові Майкла Пенса

"Зірка дебатів": голову віце-президента США облюбувала муха – Байден тонко його потролив

NBCNews

Комаха підкорила серця американських виборців

  У США, де менш ніж за місяць відбудуться президентські вибори, 7 жовтня пройшли дебати кандидатів у віце-президенти.

Республіканець Майкл Пенс, чинний віце-президент, позмагався у красномовстві із кандидаткою від Демократичної партії Камалою Гарріс.

Та справжньою зіркою дебатів стали не політики, а звичайна муха, яка під час виступу Пенса вмостилася у нього на голові і просиділа там цілих 2 хвилини. У соцммережах гідно оцінили виступ мухи і визнали, що перемогла саме вона.

Кандидат у президенти, демократ Джо Байден, не упустив можливості потролити опонента. Серед фірмового мерчу демократів з’явилися мухобійки.

А у своєму Twitter Байден розмістив фото з цим засобом для знищення мух з підписом "Внесіть 5 доларів, щоб допомогти цій кампанії злетіти". Літати і муха англійською пишуться однаково - fly.

Нагадаємо, 30 вересня між кандидатами у президенти Дональдом Трампом і Джо Байденом пройшли перші дебати, які точно надовго запам'ятаються американським виборцям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ