Ваха Агаєв

Мертві душі: у Росії померлий депутат "проголосував" за 8 законопроєктів

rbc.ru

До цього Ваха Агаєв був у комі

Померлий 23 вересня 2020 року депутат держдуми від фракції КПРФ Ваха Агаєв у цей же день проголосував за прийняття восьми законопроєктів. Про це пише Відкриті медіа.

Микола Коломейцев, заступник голови фракції КПРФ в держдумі, підтвердив факт смерті Агаєва 23 вересня у лікарні. Ще один депутат від партії – Сергій Гаврилов – додав, що Ваха перебував у комі до смерті. 

Цікаво, що Агаєв "голосував" не тільки у день смерті, а й 22, 16 та 15 вересня. На думку Коломейцева, за Ваху могли проголосувати його колеги, які сидять поруч. Однак депутати Держдуми не мають права голосувати один за одного. 

За словами члена комітету Держдуми з контролю і регламенту Володимира Позднякова, така практика голосування депутатів доволі поширена у парламенті. 

"Ну, я-то знаю мого сусіда, за якого голосую "за" або "проти", і він за мене. Це прийнято так", – цитує його слова радіостанція "Говорить Москва".

Раніше в Аргентині депутат поцілував груди жінки просто під час засідання. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ