Паспорт СРСР

Проспала 30 років: у Кривому Розі пенсіонерка хотіла проголосувати з паспортом СРСР

фото ГО \"Опора\"

Жінка була впевнена, що так і треба, бо "раніше завжди голосувала за цим паспортом"

У неділю, 6 грудня, у Кривому Розі відбувся другий тур виборів міського голови. Звичайно ж, не обійшлося без порушень. Та одне із них привернуло особливу увагу ЗМІ.

Одна із виборців вирішила проголосувати на виборчій дільниці з паспортом СРСР. Про це повідомили спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА".

Жінку не бентежить, що цієї країни не існує вже 29 років. Ба більше, вона стверджує, що на усіх попередніх виборах вона голосувала саме за цим паспортом. (У якому році криворожанка востаннє ходила на вибори — не зазначається).

У "ОПОРІ" нагадують, що відповідно до Виборчого кодексу України, підставою для отримання виборчого бюлетеня можуть бути паспорт громадянина України або ж тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Нагадаємо, за даними екзит-полів міським головою Кривого Рогу стане кандидат від "ОПЗЖ" Костянтин Павлов. Він набирає майже 59% голосів виборців. У його суперника – кандидата від "Слуги народу" трохи більше 41% голосів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ