Плюшева колекція: У Польщі 700 іграшкових ведмедиків мають паспорти та власне житло

5.ua

Вітольд Данилевич збирає іграшки з дитинства та вірить, що вони ладні навіть співати

Понад 700 іграшкових ведмежат зібрав у колекцію один із мешканців Польщі. До нього з’їжджаються з усіх міст країни помилуватися на унікальні іграшки.

Колекціонер Вітольд Данилевич почав збирати іграшкових ведмедиків ще з дитинства. Усі вони різні за розміром, кольором, матеріалом і навіть поведінкою, жартує господар.

"Іграшкові ведмедики дуже талановиті, треба просто знати, як з ними розмовляти. Вони бояться людей і удають, що сидять нерухомо, але тільки-но вийдеш за двері – стрибають і бігають тут скрізь", – каже Данилевич.

Перших ведмедиків Вітольда Данилевича звали Мацюсь і Помідорчик. Щоб не забути імена і решти, господар має паспорт з ім’ям, роком і країною, де купили іграшку.

Чимало експонатів чоловік купує сам, коли їздить на гастролі в різні країни світу, адже окрім колекції ведмедиків він має ще одне захоплення – керує ансамблем середньовічної і барокової музики.

З плином часу колекція розрослася до понад 700 ведмедиків. Для них навіть довелося збудувати окреме приміщення. Власник іграшок щомісяця робить Дні відкритих дверей, які найчастіше відвідують діти. Їм дозволяється гратися з усіма ведмедиками.

Нонна Стефанова, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ