Денис Малюська

Дивні натяки: міністр юстиції привітав працівників виконавчої служби фотографією з праскою і паяльником

Denis Malyuska / Facebook

Такий креатив оцінили не всі

17 грудня в Україні відзначають День працівника державної виконавчої служби. Це службовці, які мають забезпечувати виконання рішень судів, третейських судів та інших державних органів.

Міністр юстиції Денис Малюська вирішив привітати держвиконавців з їхнім професійним святом, опублікувавши у своєму Facebook фото, на якому він з праскою і паяльником.

"Десь таким було уявлення про "примусове стягнення заборгованості" у 90-х. Зараз ці слова вже асоціюються з роботою виконавця на комп’ютері. Так, я в курсі, що АСВП (Автоматизована система виконавчого провадження – ред.) підвисає (за місяць буде літати), зарплати невеликі, роботи багато і сторони виконавчого провадження проклинають. Але система постійно змінюється на краще", - написав міністр.

У коментарях під дописом такий креатив оцінили не всі. Багато хто зазначив, що зараз у деяких сферах справи навіть гірші, ніж у 90-х.

Нагадаємо, влітку з подачі Малюськи Мін'юст запустив послугу з купівлі сертифікатів на "покращену камеру в СІЗО".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ