Верона ван де Льор

"Я знаю тих, кому подобаються навіть діти": порнозірка та ексгімнастка розповіла про домагання у сфері спорту

veronagymnast2 / Instagram

Також жінка поділилися певними нюансами виробництва порно

Відома нідерландська гімнастка та володарка срібної медалі чемпіонату світу 2002 року Верона ван де Льор поділилася інформацією щодо сексуальних домагань в спорті, а також про свою кар'єру в порноіндустрії. Про це повідомили російські ЗМІ.

Жінка почала займатися спортом з 5 років і продовжувала до 23 років, тому вона має великий досвід та розуміння цієї сфери, зокрема на предмет домагань.

"Я знаю тих, кому подобаються зовсім молоденькі, навіть діти. Вони люблять торкатися їх голої шкіри, сідниць або грудей", – розповіла вона.

Верона стверджує, що приблизно з 10 до 13 років вона вимушено роздягалася перед тренерами-чоловіками, щоб зважитися. Також у спортсменів був фізіотерапевт, котрий, коли проводив лікувальні процедури, чіпав місця, яких "торкатися було неправильно".

Вона завершила свою спортивну кар'єру ще в 2008 році, а в 2011 році вирішила спробувати свої таланти в порноіндустрії. Виявилося, що жінці подобається це ремесло, яке дозволено в Нідерландах з 18-річного віку.

Екс-гімнастка могла ним не займатися, якщо хворіла або погано себе почувала. Більш того, якщо вона не була збуджена, то не було сенсу влаштовувати зйомки. 

"Правда, трохи фейків все ж було: іноді доводилося занадто голосно стогнати. Гучніше, ніж у звичайному житті", – зізналася ван де Льор.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явився мобільний додаток, що дає змогу погодитися на секс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. А також заходь на Дивогляд 5.UA!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ