Вежа 5g

Через спалену вежу 5G у Франції 1,5 млн людей залишилися без зв'язку

Shutterstock

Група людей заявила про війну з цією технологією

Люди, які виступають проти використання 5G-технологій, влаштували підпал обладнання оператора мобільного зв'язку Orange, через що місцеві жителі Ліможу (Франція) не змогли користуватися мобільним зв’язком, телебаченням і радіо. Про це повідомили в Le Figaro.

11 січня був влаштований підпал 23-метрової вежі. Полум’я вдалося погасити лише завдяки декільком пожежним бригадам, куди увійшли 20 рятувальників.

Цей інцидент позбавив близько 1,5 мільйонів жителів Франції можливості користуватися послугами мобільного оператора, а також переглядати телебачення.

Згодом з’явився коментар відповідальної за інфраструктуру телерадіооператора компанії TDF, представники якої зазначили, що потрібно буде виконати величезну роботи для того, щоб повністю усунути завдані збитки.

Також в місцеві ЗМІ група людей, яка іменує себе як "Комітет за скасування 5G", відправила листа. В ньому вона бере відповідальність за цю ситуацію і стверджує, що технологія 5G несе загрозу, а тому вона буде і надалі використовувати всі способи у війні з нею.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про жінку, яка не повірила у справжність снігу та вирішила перевірити його вогнем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ